Edukacyjna pieczątka kreatywna - czerwona

SKU
EOS.MOTIV.R22.CZ.USL
17,00 zł
Zawiera VAT
Rozmiar odbicia: Ø 22mm

Kolor odbicia wybieramy po dodaniu/stworzeniu projektu odbicia

Dostępne kolory odbić:

czerwony,

czarny,

niebieski,

zielony,

fioletowy,

pomarańczowy,

złoty.

Twój odcisk
WYBIERZ WZÓR ODBICIA

PIECZĄTKA KREATYWNA, FLASHOWA R22

OPIS PRODUKTU

Dedykowana do stemplowania różnych znaków. Idealna dla nauczycieli, przedszkolanek, rodziców, a także dla właścicieli klubów, basenów, sklepów, czy salonów piękności, w których prowadzone są różne programy lojalnościowe, ze względu na to, że pieczątki te świetnie prezentuje obrazy i symbole takie jak: słońce, czy uśmiech. Pieczątka graficzna to także rewelacyjne uzupełnienie produktów używanych w scrapbooking'u. Mały format i okrągły kształt są stworzone także do odbijania wszelkich ikonek, cyfr, literek.

DANE TECHNICZNE

Pieczątki graficzne posiadają średnicę odbicia o rozmiarze 22 mm i dostępne są w trzech kolorach obudowy: czerwonym, białym oraz niebieskim. Pieczątka zapakowana jest w nowoczesne opakowanie, w którym może być bezpiecznie przechowywana. Kolorowa banderola naklejona na etui, zabezpiecza pieczątkę podczas transportu, a także nadaje jej charakterystyczny wygląd. Obudowa pieczątki oklejona jest naklejką, która prezentuje odbicie stempla, dzięki czemu ostateczny użytkownik szybciej znajdzie pieczątkę. W ofercie dostępne jest 7 kolorów tuszy przeznaczonych do pieczątek wykonywanych technologią flash, dzięki którym można ubarwić wzór pieczątki. Motyw odbicia uzależniony jest od preferencji ostatecznego użytkownika, który ma możliwość wyboru wzoru z dostępnej bazy odbić lub może zaproponować swój indywidualny projekt.

SZCZEGÓŁY

  • Wielkość odbicia: średnica 22 mm,

  • Kolor odbicia: czerwony, czarny, niebieski, zielony, fioletowy, pomarańczowy, złoty,

  • Polecana ilość wierszy: 3

ZASTOSOWANIE

Dedykowana do stemplowania różnych znaków. Idealna dla nauczycieli, przedszkolanek, rodziców, a także dla właścicieli klubów, basenów, sklepów, czy salonów piękności, w których prowadzone są różne programy lojalnościowe, ze względu na to, że pieczątki te świetnie prezentuje obrazy i symbole takie jak: słońce, czy uśmiech. Pieczątka graficzna to także rewelacyjne uzupełnienie produktów używanych w scrapbooking'u.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • Pieczątka graficzna z naświetlonym, wybranym wzorem,

  • Etui.

DOSTĘPNE KOLORY

  • Kolory oprawy: czerwony, biały, niebieski.

  • Kolor odbicia: czerwony, czarny, niebieski, zielony, fioletowy, pomarańczowy, złoty.

INFORMACJE DODATKOWE

Pieczątki graficzne COLOP należy tuszować tylko tuszem do pieczątek flashowych.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Edukacyjna pieczątka kreatywna - czerwona
Twoja ocena
Firma COLOP Polska Sp. z o.o.