Pieczątka Little NIO - Witaj Na Świecie

SKU
NIL002
54,00 zł
Zawiera VAT
rozmiar odbicia: Ø 17 mm

Witaj! Little Nio Witaj Na Świecie to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów celebrujących pierwsze momenty w życiu dziecka: narodziny, baby shower, pierwsze kroki..

PIECZĄTKA LITTLE NIO - WITAJ NA ŚWIECIE

Little NIO Witaj na świecie to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów celebrujących pierwsze momenty w życiu dziecka: narodziny, baby shower, pierwsze kroki.. Chcemy pomóc Wam upamiętniać i podkreślać te piękne chwile w unikatowym stylu. Pieczątka Little NIO Witaj na świecie w prosty i elegancki sposób nada Waszym pamiątkom osobistego wyrazu. Prawdziwej radości nie są w stanie opisać słowa, pokaż ją obrazem. Little NIO Witaj na świecie sprawią, że Twoje albumy, zaproszenia, zdjęcia lub prezenty staną się wyjątkowe, a samo ich tworzenie będzie przyjemnością. Zachwyć bliskich własnoręcznie przygotowanymi dekoracjami Baby Shower lub unikatowymi, spersonalizowanymi elementami urodzinowymi dla malucha! Jeśli szukasz czegoś, co jest niebanalne, a zarazem cudownie podkreśla charakter tego wyjątkowego momentu – w tym zestawie na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Pieczątka Little Nio Witaj na świecie znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu: kartek, albumów, zaproszeń, winietek, prezentów i wielu innych


ZASTOSOWANIE

Pieczątka Little NIO WITAJ NA ŚWIECIE znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu:

  • kartek,
  • albumów,
  • zaproszeń,
  • winietek,
  • prezentów,
  • i wielu innych elementów.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • Pieczątka Little NIO,
  • 10 wymiennych wzorów,
  • Pęseta ułatwiająca montaż wzorów,
  • Tusz w kolorze grafitowym

OPAKOWANIE:

Pieczątka zapakowana jest w elegancki, przezroczysty, odporny blister z perforacją.
Parametry blistra:

Waga wraz z produktem: 79 g
Szerokość: 145 mm
Wysokość: 225 mm
Głębokość: 40 mm

DANE TECHNICZNE

Pieczątka została wyprodukowane w Czechach przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, z wysokiej jakości materiałów, dla niezawodnego, regularnego i wygodnego użytkowania.

Poduszka w procesie produkcji jest wielokrotnie testowana. Zapewnia doskonałą czytelność już od pierwszego odbicia, które pozostaje czytelne na kolejne, długie lata. Poduszka dzięki równomiernemu rozprowadzeniu tuszu gwarantuje idealne oraz ostre odbicie. Stosowany tusz jest nietoksyczny, zabezpieczony przed wysychaniem.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pieczątka Little NIO - Witaj Na Świecie
Twoja ocena
Firma COLOP Polska Sp. z o.o.