Poduszka z tuszem do tkanin kolor - żółty

SKU
POD.TKANIN.1631
7,00 zł
Zawiera VAT

PODUSZKA Z TUSZEM DO TKANIN

Poduszki nasączona specjalnym tuszem szybkoschnącym na bazie oleju przeznaczonym do tkanin. Charakteryzuje się udoskonaloną formułą chemiczną dającą wyraźne i kontrastowe odbicie. Sięgnij po stemple ozdobne, przyłóż, odbij na tkaninie i gotowe.

wielkość poduszki tuszującej: 3,3 cm x 3,3 cm

wysokość poduszki: 1,9 cm

opakowanie: PET

czas schnięcia tuszu: 30 sekund - 1 minuta

(w zależności od materiału)

PODUSZKI Z TUSZEM DO TKANIN

Prezentujemy wygodne poduszki nasączone specjalnym tuszem szybkoschnącym na bazie oleju przeznaczonym do tkanin. Sięgnij po stemple ozdobne, przyłóż, odbij na tkanieni i gotowe. Tusz do stemplowania tkanin idealnie nadaje się do dekoracji jasnych koszulek, kurtek, katan, bluz, jeansów, toreb, czapek, a także obrusów, zasłon, poszewek, abażurów, mebli tapicerowanych oraz wózków i zabawek - ogranicza Cię tylko wyobraźnia. 

Stempluj swoje ulubione wzory na:

  • bawełnie,
  • lnie,
  • jeansie
  • ...i wielu innych materiałach.

Baw się bezpiecznie: Poduszki z tuszem wyprodukowane są przy użyciu bezpiecznych, nieszkodliwych dla zdrowia komponentów. 

W naszym sklepie  dostępnych jest aż 10 kolorów : czarny, czerwony ciepły, czerwony zimny, pomarańczowy, brązowy, zielony, żółty, niebieski jasny, niebieski ciemny, fioletowy - to wszystko, czego potrzebujesz. Nasze produkty można mieszać między sobą, co pozwala na uzyskanie dowolnie wybranego odcienia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Poduszka z tuszem do tkanin kolor - żółty
Twoja ocena
Firma COLOP Polska Sp. z o.o.