Stempel do ciastek komunia + imię

SKU
ST.CIA.W13.6CM
71,00 zł
zawiera VAT
Rozmiar odbicia: ∅ 60 mm

Wysokiej jakości profesjonalny stempel do ciastek wykonany z drewna bukowego, toczonego ręcznie w Polsce przez zaufanych rzemieślników. Rączka stempla malowana na elegancki kolor czerwonej maliny. W zestawie znajduje się wykrawacz stalowy. Całość zapakowana w worek bawełniany. Płytka tekstowa wykonana z zaprojektowanego przez nas materiału posiadającego atest do kontaktu z żywnością, głęboko grawerowanego, aby tworzyć na ciastkach dobrze widoczne odbicia.

Rozmiar odbicia: 60 mm

Wysokość stempla: 90 mm

Średnica wykrawacza: 60 mm

Wymiar worka: 15 cm x 20 cm

STEMPEL DO CIASTEK

Odbicie w ciastku to wyjątkowa personalizacja! Dzięki naszemu nowemu produktowi, możesz podkreślić wyjątkowy charakter każdego wydarzenia! Ciastko z reklamą Twojej firmy, ciastko z podziękowaniami dla gości, ciastko imienne z okazji chrzcin i urodzin... Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Prześlij nam swój projekt, a my wykonamy stempel dla Ciebie! Nie masz pomysłu? Wybierz wzór z naszych gotowych projektów lub zleć nam wykonanie wzoru specjalnie dla Ciebie!

Wysokiej jakości stempel wykonany z drewna bukowego z lakierowaną rączką w kolorze malinowym. Rączka posiada otwór umożliwiający przeciągnięcie ozdobnej wstążeczki oraz przymocowanie etykiety z osobistą notatką czy odbitym wzorem. Wybrany przez Ciebie wzór odbicia wykonany jest w specjalnym materiale posiadającym atest do znakowania żywności. Wszystko to sprawia, że wykonanie ciastek z własnym odbiciem staje się dziecinnie proste i przyjemne.  Zobacz film lub skorzystaj z naszej instrukcji do wykonania ciastek! Miłej zabawy!

Zastosowanie stempla do ciastek Ciasto z obiciami stempla do ciastek upieczone ciasteczka z odbiciem stempla do ciastek

STEMPEL DO CIASTEK

Odbicie w ciastku to wyjątkowa personalizacja! Dzięki naszemu nowemu produktowi, możesz podkreślić wyjątkowy charakter każdego wydarzenia! Ciastko z reklamą Twojej firmy, ciastko z podziękowaniami dla gości, ciastko imienne z okazji chrzcin i urodzin... Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Prześlij nam swój projekt, a my wykonamy stempel dla Ciebie! Nie masz pomysłu? Wybierz wzór z naszych gotowych projektów lub zleć nam wykonanie wzoru specjalnie dla Ciebie!

Wysokiej jakości stempel wykonany z drewna bukowego z lakierowaną rączką w kolorze malinowym. Rączka posiada otwór umożliwiający przeciągnięcie ozdobnej wstążeczki oraz przymocowanie etykiety z osobistą notatką czy odbitym wzorem. Wybrany przez Ciebie wzór odbicia wykonany jest w specjalnym materiale posiadającym atest do znakowania żywności. Wszystko to sprawia, że wykonanie ciastek z własnym odbiciem staje się dziecinnie proste i przyjemne.  Zobacz film lub skorzystaj z naszej instrukcji do wykonania ciastek! Miłej zabawy!

przykładowe odbicia stempli do ciastek w rzeczywistości

NASZE WZORY

To właśnie odbity wzór sprawia, że Twoje ciastko jest tak wyjątkowe! Doskonale podkreśli charakter przyjęcia - ciastka z imionami pary młodej, ciastka z podziękowaniami, ciastka z datą urodzin, ciastka z inicjałami. Nasz stempel pomoże Ci przekazać Twoją słodką informację całemu światu. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. 

Poznaj kolekcję zaprojektowanych przez nas gotowych wzorów stempli do ciastek! To nie wszystko - kolorem czerwonym zaznaczone zostały elementy, które możesz spersonalizować!

Komunia Joli? Wybierz przykładowy wzór a w komentarzu do zamówienia wpisz imię Jola. GOTOWE! To takie proste!

Chciesz wykonać stempel z własnym logiem lub wzorem? To możliwe! Kliknij tutaj!

Uwaga! Personalizacji podlega element zaznaczony kolorem czerwonym

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • drewniany stempel do ciastek
  • wykrawacz ze stali nierdzewnej
  • woreczek bawełniany

Zestaw zawiera drewniany stempel do ciastek o średnicy 5 cm z wybranym przez Ciebie wzorem odbicia wykonanym na specjalnym materiale posiadającym atest do żywności oraz okrągły wykrojnik do ciastek ze stali nierdzewnej o średnicy 5,1 cm. Wszystko zapakowane jest w ekologiczny woreczek bawełniany ze sznurkami - ułatwiający przechowywanie stempla.

SPECYFIKACJA

średnica stempla: 6 cm
średnica pola wzoru: 4,5 cm
wysokość: 9 cm!

CERTYFIKATY*

Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy materiał specjalnie dostosowany do znakowania żywności. Nie nadaje smaku ani zapachu. Posiada certyfikaty świadczące o wysokiej jakości, standardach oraz bezpieczeństwie.

FDA - Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków (Food and Drug Administration)
BfR - Instytut opracowujący akty prawne dotyczące ochrony zdrowia konsumentów (Bundesinstitut für Risikobewertung)
PZH - Atest Higieniczny potwierdzający, że dany wyrób jest zgodny z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa

*w formie oświadczenia na fakturze, że produkt spełnia wyżej wymienione normy

WYBIERZ RODZAJ GRAWERU

Poinformuj nas jakiego rodzaju grawer mamy wykonać. Sprawdź na zdjęciu obok różnicę pomiędzy wzorem wypukłym (wersja A), a wklęsłym (wersja B)

SPOSÓB CZYSZCZENIA

Myć ręcznie w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń. Nie myć w zmywarce!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stempel do ciastek komunia + imię
Twoja ocena
Firma COLOP Polska Sp. z o.o.