Zestaw kreatywnych stempli drewnianych kolekcja dla rękodzielników 01

SKU
STEM.KREAT.ZESTAW.PT.OP5.SET_RD_01
97,00 zł
Zawiera VAT

Zestaw zawierający pięć unikatowych, drewnianych stempli dla rękodzielników zapakowanych w kartonowe pudełko z okienkiem. Stemple wykonane z wysokiej jakości drewna, płytka tekstowa wykonana z gumy artystycznej w kolorze czerwonym, podklejona czerwoną pianką samoprzylepną. Zestaw zawiera stemple w następujących rozmiarach: prostokąt 5 x 7 cm - 3 sztuki, kwadrat 5 x 5 cm - 1 sztuka, prostokąt 3,5 x 5 cm - 1 sztuka. Uwaga: zestaw zawiera poduszkę COLOP MAKE 1 w kolorze elegancki grafit.

Kolekcja stempli z motywami umożliwiającymi tworzenie własnych metek i opakowań produktów. Świetnie sprawdzą się przy tworzeniu papierowych zawieszek, etykiet lub metek, które za pomocą sznureczka możesz przywiązać do swojego rękodzieła. Dzięki craftowym odbiciu na metce Twoje rękodzieło zyska jeszcze bardziej personalizowanego charakteru. Nasze projekty zostały stworzone z myślą o osobistym przekazie producenta dla klienta, znajdziecie na nich instrukcje, podziękowania za zakup, wskazówki co do produktów, a także notki z miejscem na imię klienta, aby czuł się jeszcze bardziej wyjątkowy. Etykiety i metki z podziękowaniem za zamówienie, dołączone do produktu, to małe gesty, wywołujące pozytywne emocje, które mogą wpłynąć na poczucie więzi z Twoją marką, zwiększają także rozpoznawalność marki oraz pozytywny odbiór klienta klienta.

Wykonane z drewna bukowego. Grawer wykonany głęboko w kolorowej bezzapachowej gumie artystycznej. Guma podklejona samoprzylepną pianką montażową 2 mm. Wzór stempla odbity na jego wierzchniej stronie za pomocą farby ułatwia znalezienie odpowiedniej pieczątki, jej precyzyjne odbicie, a także dodaje atrakcyjności.

W zestawie 01 znajdują się stemple z kolekcji dla rękodzielników o numerach: 3, 6, 4, 20, 8

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw kreatywnych stempli drewnianych kolekcja dla rękodzielników 01
Twoja ocena
Firma COLOP Polska Sp. z o.o.