Suchy stempel okrągły 51mm + usługa grawerowania

SKU
STEMPELSUCHY.BIURKOWY.R51
238,00 zł
zawiera VAT
Rozmiar odbicia: ∅ 51 mm

Suchy stempel to subtelna pieczęć tłoczona, która podkreśla rangę świadectw, dokumentów i certyfikatów. Chroni dokument przed kopiowaniem. Bardzo chętnie stosowana przez urzędy, instytucje, szkoły i uczelnie. Stosowana także przez przedsiębiorców, którzy w ten sposób wyróżniają korespondencję lub faktury.

Twoje odbicie
WYBIERZ SZABLON

Wzmocniony suchy stempel o średnicy 51 mm. Doskonały design połączony z komfortem pracy.

Charakteryzuje się stabilnością dzięki gumowym elementom. Jeden z nich umieszczony na spodzie suchego stempla zapobiega przesuwaniu się podczas użytkowania oraz chroni przez porysowaniem blatu. Dzięki temu nowy suchy stempel nie wymaga dodatkowej podstawy. Drugi z nich został umieszczony na uchwycie suchego stempla przez co znacznie łatwiej się go użytkuje, gdyż zapobiega ślizganiu się dłoni. Ponadto, blokada suchego stempla została wmontowana w bocznej części przez co jest bardziej widoczna. Bardzo łatwa w obsłudze. Pozycjonery umieszczone we wkładzie ułatwiają bardzo szybki oraz prosty montaż wkładu. Dodatkowo, do każdego produktu dołączone jest etui, które jest udogodnieniem podczas przechowywania suchego stempla oraz jego transportu.

Umożliwia wykonanie bardzo efektownych pieczęci tłoczonych, przez co najczęściej jest stosowany przy zdobieniu świadectw, certyfikatów, faktur oraz różnego rodzaju dokumentów. Nadaje wysoką rangę dokumentom.

Suchy stempel przeznaczony jest do tłoczenia na papierze o maksymalnej gramaturze: 100 - 120 g (zalecane). 

Zasięg rączki suchego stempla: 4 cm

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Suchy stempel okrągły 51mm + usługa grawerowania
Twoja ocena
Firma COLOP Polska Sp. z o.o.