Tusz COLOP 25 ml czarny

SKU
TUSZ.COLOP.25ML.CA
8,00 zł
Zawiera VAT
Pojemność: 25ml

Wydajny tusz do pieczątek gumowych i polimerowych. Nasycone kolory sprawiają, że treść jest bardzo czytelna i wyraźna. Optymalna gęstość gwarantuje idealnie równomierne i pełne odbicie. 

Opis produktu

Wydajny tusz do pieczątek gumowych i polimerowych. Nasycone kolory sprawiają, że treść jest bardzo czytelna i wyraźna. Optymalna gęstość gwarantuje idealnie równomierne i pełne odbicie. Dzięki wysokiej jakości składnikom kolor tuszu jest bardzo trwały.

Dołączony do butelki dozownik ułatwia prawidłową aplikację i umożliwia kontrolowanie ilości użytego tuszu. Dzięki wygodnemu dozownikowi można z większą precyzją rozprowadzić tusz na poduszce do stempli tradycyjnych, co pozwala zwiększyć jego wydajność.

Dobrze oznakowane pudełko ułatwia szybkie wyszukanie odpowiedniego produktu na półkach oraz chroni przed pomyłkami. Każde opakowanie posiada nadrukowany kod kreskowy. Na górze pudełka znajduje się oznaczenie koloru tuszu. Dostępny w 5 kolorach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie odpowiedniego produktu do wymaganego zastosowania. Kolor zakrętki odpowiada barwie tuszu.

Dostępne kolory
czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, czarny

Pojemność
25ml

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tusz COLOP 25 ml czarny
Twoja ocena
Firma COLOP Polska Sp. z o.o.