Zestaw kreatywnych stempli drewnianych kolekcja kwiatowa 01

SKU
STEM.KREAT.ZESTAW.PT.OP6.SET_KWIA_01
97,00 zł
Zawiera VAT

ZESTAW KWIATOWY W PUDEŁKU 01

Zestaw zawierający sześć unikatowych, drewnianych stempli kwiatowych zapakowanych w kartonowe pudełko z okienkiem. Stemple wykonane z wysokiej jakości drewna, płytka tekstowa wykonana z gumy artystycznej w kolorze żółtym, podklejona czerwoną pianką samoprzylepną. Zestaw zawiera po jednym stemplu z każdego z 6 dostępnych w naszej ofercie wzorów. Uwaga: zestaw zawiera poduszkę COLOP MAKE 1 w kolorze lawendowy fiolet.

Stemple drewniane z motywem kwiatowym. Kwiaty są symbolem radości, wdzięczności i wszystkiego co dobre. Nadając im odpowiednią barwę, znajdziemy dla nich zastosowanie, przy każdej możliwej okazji. Miksuj i łącz nasze wzory tworzą wyjątkowe kompozycje kwiatowe.

Wykonane z drewna bukowego. Grawer wykonany głęboko w czerwonej bezzapachowej gumie artystycznej. Guma podklejona samoprzylepną pianką montażową 2 mm w kolorze czerwonym. Wzór stempla odbity na jego wierzchniej stronie za pomocą farby ułatwia znalezienie odpowiedniej pieczątki, jej precyzyjne odbicie, a także dodaje atrakcyjności.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw kreatywnych stempli drewnianych kolekcja kwiatowa 01
Twoja ocena
Firma COLOP Polska Sp. z o.o.